Real Madrid neprožívá zrovna povedené období. Z posledních 3 zápasů má na svém kontě 1 remízu a 2 prohry. Tentokrát přišla facka od celku ze 3. španělské ligy.

Bílý balet nestačil ani pořádně strávit překvapivé vypadnutí ze superpoháru s Athletic Bilbaem a už musí řešit další průšvih. Tentokrát si na něj v domácím poháru vyšlápl 3. ligový mančaft Alcoyano.

Svěřenci Zinedina Zidana sice dlouho drželi hubené vedení 1:0, nepohlídali si však koncovku zápasu a 10 minut před koncem inkasovali vyrovnávací gól. Senzační trefa domácích (jejich první střela v zápase) poslala utkání do překvapivého prodloužení, kde se děly věci.

Real prakticky celé prodloužení nepustil soupeře za polovinu hřiště. Benzemovi, Casemirovi nebo Marcelovi přispěchali pomoct na hřiště Asensio s Kroosem a Hazardem. Tlak ještě umocnila ve 110. minutě červená karta Lopeze. I přesto se hostům nepodařilo svou snahu přetavit v postupový gól, a tak přišel trest. 5 minut před koncem oslabené Alcoyano udeřilo podruhé. Zázračný výsledek vydržel až do závěrečného hvizdu a 3. ligový celek tak mohl propadnout zasloužené euforii. (Všechny góly najdeš níže.)

Ve 45. minutě se trefil Militao

Nečekané vyrovnání domácích přišlo 10 minut před koncem základní hrací doby zásluhou Solbese. Vítězný gól i červenou kartu najdeš na další straně>>