VIDEO: Simulant Haaland? Takto v přáteláku zařídil penaltu proti Barceloně, fanoušci nechápou

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Středeční večer naservíroval fanouškům v rámci charitativního zápasu duel Barcelony a Manchesteru City. Oba týmy poslaly do hry to nejlepší, co měli k dispozici. Nechyběla ani čerstvá posila Citizens Erling Haaland. Ten se stal na sociálních sítích hlavním tématem. Ne však kvůli jeho gólových dovednostech, ale kvůli penaltě, která byla po jeho pádu nařízena.

“Hanba,” takto fanoušci označili počínání Erlinga Haalanda v 90+7. minutě charitativního utkání mezi Barcelonou a Manchesterem City. Katalánci v té době vyhrávali před domácím publikem na Nou Campu 3:2 a zdálo se, že příznivý výsledek udrží.

S Betanem už vás Csaplárova past nelapne! Se speciální nabídkou 2 góly náskok vyhráváte už ve chvíli, kdy se váš tým dostane do vedení o 2 góly. Nabídka platí automaticky na všechny předzápasové sázky světových fotbalových lig i pohárů. INFO ZDE

Pak ale přišla, jak pravil komentátor, “neobyčejná situace”. Norský snajpr běžel pro míč do pokutového území Barcy, když tu z ničeho nic padl k zemi (video níže). Rozhodčí ukázal na pokutový puntík.  Mahrez pak bez větších problému srovnal z penalty na konečných 3:3.

Na Haalandovu hlavu se okamžitě snesla vlna kritiky. “Předvést toto v charitativním zápase? K lehkému kontaktu sice došlo, ale Haaland tomu jasně přidal. Měl by se stydět,” shodovali se fanoušci v diskuzích.


/**/