Senzační vítězství pro Kiel! Německý mistr se loučí s německým pohárem už ve druhém kole.

Ve středečním zápase německého poháru jsme byli svědky toho, že každý zápas začíná za stavu 0:0, a stát se může opravdu cokoliv. Třeba to, že druholigový tým porazí aktuálního mistra Německa i Evropy. Přesně to se povedlo fotbalistům Kielu v druhém kole německého poháru proti Bayernu Mnichov.

Bayern se tak poprvé od sezóny 2008/09 nedostal ani do semifinále. Na Kiel bude v dalším kole čekat SV Darmstadt 98.

Jako první se do vedení dostal Bayern, za který s v 14. minutě prosadil Serge Gnabry.

Fotbalisté Kielu ještě před koncem prvního poločasu vyrovnali. Zbylé góly včetně penaltového rozstřelu najdeš na další straně ->