VIDEO: Pamatuješ? Už je to 19let od oslavy světového fotbalu! Legendární zápas na EURO 2004 Česko-Holandsko

Jeden z nejpovedenějších turnajů v dějinách české fotbalové reprezentace. To bylo EURO 2004, šampionát kdy byl český fotbal na vrcholu, kdy o jeho ofenzívě hovořil celý svět. Teď slaví tento legendární zápas 19leté výročí (video i s českým komentářem níže).

Poslední velký turnaj, kdy měl fanoušek radost z českého fotbalu. Hráči jako Nedvěd, Poborský, Čech, Rosický, Baroš, Jankulovski, Ujfaluši v čele se stratégem Brücknerem oslňovali svou hrou. Což se projevilo také v celkovém pořadí. Vždyť ve světovém žebříčku byl český výběr na 2. místě. Lepší byla už jen Brazílie.
I málo zainteresovaní lidé si pamatují tuto dobu. Zejména pak zápas s Nizozemskem (video níže), který se stal legendárním. Tohle byla reklama na fotbal, takhle vypadala ofenzivní hra světové úrovně. Výkony obou reprezentačních mužstev se nesmazatelně zapsali do paměti celému fotbalovému národu. Paradoxně pak česká repre zažila jedno z nejbolestivějších vyřazení v historii, když skončila těsně před finále. Těžko bychom tehdy hledali méně oblíbený tým, jako bylo Řecko.

Betano nabízí novým uživatelům Bonus 600 KČ BEZ RIZIKA a 50 FREE SPINŮ!

I tak z toho nakonec bylo výjimečné 3. místo obohacené krásnými vzpomínkami, které si můžeme připomenout níže i s českým komentářem Jaromíra Bosáka. Jen při pomyšlení na zápas Nizozemsko-Česko z Eura 2004 naskakuje člověku husí kůže. Nezapomenutelný moment v historii českého fotbalu.Zajímají tě novinky ze světa fotbalu, připoj se k Miluju fotbal na ➡️Facebooku a na ➡️Instagramu

/**/