VIDEO: Bestie Ronaldo! Při těchto zpomalených záběrech se tají dech

Poslední den skupinové fáze na Euro 2020, poslední zápasy ve skupině smrti. Fotbalový fanoušek si nemohl přát lepší zakončení první části turnaje.

Hraj zdarma Tipovačku k ME ve fotbale. Ve hře jsou 2 mega!
Přidej se ještě dnes. Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších.


Kromě napínavého zápasu mezi Německem a Maďarskem se zraky fotbalového národa upínaly zejména na duel mezi Francii a Portugalskem. A rozhodně bylo na co koukat. Jedni z nejlepších hráčů planety na place, k tomu čtyři góly. O zábavu bylo zkrátka postaráno.

Velkou část pozornosti, jak už bývá zvykem, na sebe strhla také portugalská stár Cristiano Ronaldo. Útočník Juventusu patřil na hřišti mezi nejnebezpečnější hráče.

CR7 opět ukázal, že i přes svých 36 let dokáže stále předvádět pozoruhodné výkony. A není to jen o střílení gólů. Proti Francii totiž na sebe upozornil zejména svým jedinečným výskokem. Pokud máte v týmu Ronalda, žádný míč není předem ztracen. Portugalec totiž dokáže hlavou trefit i zdánlivě přestřelený centr.

➡️Modričova luxusní šajtle vystřelila sázkaři bezmála 500 000 Kč, podrobnosti ZDE

To dokonale demonstruje jeden z momentů utkání. Zatímco obránce Kimbepe na centr Portugalska nereaguje, Ronaldo šponuje svou hlavu do dechberoucí výše. Zpomalený záběr pak velikost výskoku ještě umocňuje. Všechny góly ze zápasu Francie 2:2 Portugalsko najdeš na další straně>>


1 2Next page
/**/