Únik informací! Messi s Neymarem a Pogbou budou účinkovat ve světoznámé videohře

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Kdo by neznal herní sérii od vývojářů z Activision. Akční pecka Call of Duty baví několik milionů hráčů po celém světě bezmála 20 let. Teď je za dveřmi zbrusu nový kousek s titulovým názvem Call of Duty: Modern Warfare II, který tentokrát zaujme také fotbalové fanoušky.

BETANO MISE na víkend! Vsaďte si na šlágr Liverpool-Man City a získejte volnou sázku 500 Kč!


20. říjen, to je datum, kdy se na herních platformách poprvé objeví nový díl CoDka. Jak už bývá zvykem, ještě před vydáním hry se do médií sem tam dostanou nějaké uniklé informace. Ty poslední pak poodhalují společný průsečík mezi herním a fotbalovým světem.

➡️VIDEO: Slovácko šokovalo Nice! Tomičův fantastický gól, Reinberk nachytal Schmeichela na švestkách

Vývojáři se totiž rozhodli oslavit největší fotbalový svátek planety, který startuje jen pár týdnů po spuštění Call of Duty. Na počest šampionátu v Kataru se tak ve hře objeví hned tři hvězdná jména.
Lionel Messi, Neymar a Paul Pogba rozšíří portfolio hlavních postav (takzvaných operátorů). Hra se tak i nadále drží trendu experimentování. V minulosti se ve hře objevili třeba Snoop Dogg, Godzilla nebo Terminátor.

Toto je celý seznam uniklých jmen operátorů: Aksel, Connor, Klaus, Luna, Messi, Neymar, Pogba, Roze, Reyes, Gromsco./**/