TOP 10: Tyhle fotbalové snímky ti nesmí uniknout! Viděl jsi už všechny?

Žádné zápasy, žádné góly či neuvěřitelné zákroky gólmanů. Fotbal se vinou koronavirové krize zastavil prakticky po celém světě před více než měsícem. Kdy se znovu fanoušci budou moci dívat na své oblíbence a radovat se z vítězství svých týmů není jasné.

Přicházíme proto s výčtem několika dokumentárních filmů a sérií, které pomohou alespoň částečně zmírnit stesk po fotbalu.

1. Fotbalové lahůdky na Rakuten TV

Jako první  ti chceme představit snímky, které jsou umístěné zdarma na Rakuten.Tv. Svůj vlastní dokument zde má liverpoolský útočník: Sadio mané – made in senegal. Tento snímek se zaměřuje na Maného fotbalovou cestu od jeho počátků v Africe až po jeho vrchol kariéry coby hlavního tahouna Liverpoolu. Během 72 minut se také dozvíte spoustu věcí z jeho osobního života a plánech po ukončení profesionální kariéry.

Fanoušci Barcelony zásobováni ve velkém

To by nebylo, aby hlavní sponzor Barcelony nenatočil také něco tomto španělském gigantovi. Za zmínku stojí hned několik kousků. Zajímá tě život hvězdného Argentince Lionela Messiho? V tom případě se jím můžeš na 68 minut stát v dokumentu MessiCirque, který se zaobírá jedním dnem života této klubové legendy.
Na webu se dále nachází 8dílný seriál o Barceloně za dob Valverdeho, pojmenovaný Matchday. Skvostně natočená série ti nabídne pohled do zákulisí španělského celku, kdy každý jednotlivý díl je zaměřený na jednoho konkrétního hráče a konkrétní zápas. Nahlédneš nejen do útrob stadionu, ale také do domů hráčů samotných. Všechen obsah na webu je k dispozici s českými titulky.
Pokračuj ve čtení na další straně –>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Next page
/**/