Šokovaný Puyol si rýpl do Barcelony! Takto emotivně zareagoval na Piquého konec v klubu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Oznámení Gerarda Piquého o nečekaném konci kariéry překvapil celý fotbalový svět, některé spíše šokoval. Třeba jeho věčného parťáka z obrany Carlose Puyola. Ten jako jeden z prvních zareagoval sociálních sítích.

➡️VIDEO: Mbappé ponížil Bonucciho a spol! Touto skvostnou akcí otevřel skóre proti Juventusu

Zpráva, kterou nečekal asi nikdo. Gerard Piqué v sobotu odehraje svůj poslední zápas v drese Barcelony. Ano, dlouholetá stálice v obraně Blaugranas se rozhodla ukončit fotbalovou kariéru v polovině sezóny. Překvapivé reakce okolo jeho rozhodnutí umocňuje také fakt, že 35letý Španěl má s klubem smlouvu až do roku 2024.

Betano Mise: Vsaď si na zápas Plzeň-Sparta a získej Sázku ZDARMA v hodnotě 500 Kč


Gerard byl v poslední době častokrát tématem bulvárních plátků kvůli jeho nevěře a rozpadu vztahu s hvězdou zpěvačkou Shakirou, se kterou má dvě děti. Tuto sezónu navíc vypadl ze základní sestavy a do utkání nastupoval spíše jako střídající hráč.

Vyrojily se také spekulace, že vedení klubu tlačí na jeho odchod. Finanční situace katalánského giganta totiž stále není nejlepší a právě Piqué patří v kabině mezi ty nejlépe placené hráče.
Ať už je pravý důvod jeho rozhodnutí jakýkoliv, je jisté, že s ukončením smlouvy zanikají veškeré jeho finanční nároky ke klubu. A je také jisté, že konec v Barceloně znamená konec jeho fotbalové cesty. “Vždy jsem říkal, že po Barceloně žádný jiný tým nebude a to také dodržím,” vzkázal fanouškům.

Na celou situaci emotivně zareagoval také jeho dlouholetý kolega a kamarád z národního týmu i Barcelony Carles Puyol.“Děkuji za všechno, Geri. Jsem v šoku. Bylo to vůči tobě velmi nespravedlivé, málokdo bránil dres Barçy jako ty. Vždycky můžu říct, že jsem měl tu čest hrát po tvém boku.. Miluji tě, příteli,” podpořil Gerarda a naznačil, že chování vedení klubu není úplně optimální.

 

/**/