Sleduj ZDARMA české fotbalisty v Bundeslize? Hložek, Král i premiéry Čvančary a Černého

Letošní Bundesliga bude více než zajímavá. Nové akvizice v podobě Tomáše Čvančary, Václava Černého a Matěje Kováře výrazně zatraktivnily soutěž z pohledu českého fanouška. Česká stopa už se tak rozrostla na 5 německých klubů. Pro všechny fanoušky je pak dobrou zprávou, že lze sledovat všechny zápasy oficiálně ZDARMA mimo placené kanály (čti pozorně).

➡️Hložkův luxusní vstup do sezony! Během 15 minut se blýskl gólem zápasu i parádním sólem

Adam Hložek, Patrik Schick, Jiří Pavlenka, Alex Král a teď nově také Tomáš Čvančara, Václav Sýkora a Matěj Kovář. První 1. kolo německé Bundesligy nabídne českému fanouškovi opravdu zajímavou podívanou.
Otázkou pak zůstává, kde zápasy sledovat. Kromě placených kanálů je dobrou zprávou fakt, že práva na celou Bundesligu získalo také Betano, které všem registrovaným uživatelům nabízí stream úplně ZDARMA. Noví registrující navíc ihned obdrží, rovněž zdarma, BONUS 850 Kč na sázení. Speciální bonus si můžeš VYZVEDNOUT ZDE.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Betano dále nabízí mnoho dalších benefitů. Svým klientům kromě nejširší kurzové nabídky poskytuje další výhody jako MAX kurz, Betano mise o sázky zdarma, funkci BetBuilder, každodenní zatočení Kolem štěstí o free spiny nebo třeba bezplatnou účast v BETANO MASTERU, kde stačí natipovat výsledky evropských lig a hrát ZDARMA každý víkend o prize pool 200 000 Kč.

Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč  hned po registraci navíc dalších 500 Kč sázka ZDARMA.

—>Sleduj Bundesligu. ŽIVĚ, 19.8. od 15:30<—
/**/