Ronaldinho znovu v maléru! Slavnému Brazilci hrozí další pobyt ve vězení

Brazilská fotbalová legenda strávila minulý rok v Paraguayi několik měsíců ve vězení kvůli vstupu do země s falešnými pasy. Nyní Ronaldinhovi hrozí, že bude muset obléct oranžový úbor znovu.

Bývalý záložník Barcelony, AC Milán či PSG se minulý rok topil v problémech, když musel on i jeho bratr strávit skoro půl roku ve vězení za falšování dokladů a čelil podezření z praní špinavých peněz.

Kdo získá Zlatý míč?
Lewandowski nebo Messi?
Kurzová nabídka ZDE

Po propuštění z vězení se začaly šířit zprávy o jeho bankrotu a vyluxovaném bankovním kontu. Některé zdroje dokonce uvedly, že mu doslova zbylo pár dolarů. Brazilská stár se ale následně pomocí několika obchodních tahů dostala zpátky na nohy.

➡️PSG pod palbou! Ostré názory Henryho a dalších, Messi by se měl stydět, Ronaldo má navrch

Jenomže nyní po necelém roce a půl hrozí Ronaldinhovi opět pobyt za mřížemi. Jednačtyřicetiletý Brazilec se totiž dostal do právního sporu s bývalou manželkou Priscillou Coelho, která po něm požaduje nezaplacené výživné za několik měsíců.
Ronaldinho obdržel 11. listopadu soudní předvolání, ve kterém byl informován o krajní lhůtě vyrovnání s Priscillou, jenž měla podle několika zdrojů dostávat 18 tisíc dolarů měsíčně. Vítěz Zlatého míče z roku 2005 musí dluh splatit do prvního prosince, jinak mu hrozí zabavení majetku či návrat za mříže.

➡️Z 10 korun půl milionářem! Sázka na trápení Barcelony se bohatě vyplatila

Brazilské úřady měly s vystopováním bývalého fotbalisty spoustu práce, Ronaldinho byl údajně naposledy viděn v Dubaji.

/**/