Přestupová bomba mezi trenéry?! Stevena Gerrarda možná opět uvidíme v Edenu

Prezidentská volba je tady! Ke vstupnímu bonusu 3350 Kč Betano nabízí nově registrovaným 500 Kč SÁZKU ZDARMA!

Blíží se trenérská přestupová bomba? Podle posledních zpráv je totiž dost možné, že opět uvidíme Stevena Gerrarda běhat u postranní čáry v Edenu.

Zdá se, že Steven Gerrard dlouho bez práce nezůstane. V úterním večeru se totiž objevila velmi interesantní zpráva. O bývalého trenéra Aston Villy a skotských Rangers projevili zájem naši sousedé.

Polská média přišla s velmi třaskavou informací, která tvrdí, že fotbalový svaz urputně hledá náhradu za Czesława Michniewicze a už několik dnů s liverpoolskou legendou jedná.

Hlavním kandidátem byl ještě před nedávném lodivod Saúdské Arábie Herve Renard. Ten však stočil svůj zájem k reprezentaci Belgie. Polský nároďák zareagoval okamžitě a oslovil právě Stevena Gerrarda.
Největším problémem v jednání se pak jeví Gerrardova smlouva s Aston Villou, díky které má právo na odstupné ve výši 10 milionů liber. Pokud by 42letý trenér vzal štaci u Poláků, na mastné odstupné by ztratil nárok. I proto se spekuluje s verzí, že by mu svaz nabídl podpisový bonus, kterým by mu aspoň z části odstupné nahradil.

V případě, že by dohoda opravdu došla ke zdárnému konci, objevil by se český “oblíbenec” opět v Edenu. Tentokrát v rámci kvalifikace na Euro 2024.

/**/