Pořádný balík za novou posilu! Slavia se s Krmenčíkem pěkně plácne přes kapsu

Přestupová sága mezi Michaelem Krmenčíkem a Slavii Praha došla do zdárného konce. ve středečním poledni Jaroslav Tvrdík oznámil na tiskové konferenci novou posilu do útoku.

Slavia zbrojí před souboji o Ligu mistrů. Po několika týdenních jednáních je konečně jasno. Michael Krmenčík si před rudým dresem z Letné nakonec vybral ten sešívaný.


“Máme o něj zájem, Slavii má co nabídnout,” prohlásil před nedávnem Jaroslav Tvrdík. “Věřím, že je v něm potenciál, který ještě úplně neprokázal. Sleduji ho od jeho 18 let,” vyjádřil se na adresu 28letého útočníka trenér Jindřich Trpišovský a přiznal, že se ho v minulosti snažil několikrát získat. Dočkal se až nyní.

Ve středečním poledni představil Jaroslav Tvrdík médiím podrobnosti. “S týmem Bruggy jsme z 90 % domluveni. Půjde o hostování s povinným odkupem v případě, že se postoupí do Ligy mistrů. Nejpozději do pátku bude hotovo.”

Předseda Slavie navíc potvrdil spekulovanou částku přestupu. Krmenčík bude stát Slavii v případě postupu do Ligy mistrů 2,5 milionů eur, což je v přepočtu cca 65 milionů korun.

Řeč přišla také na další palčivá témata. Přestup Abdallaha Simy je dále v řešení. Aktuálně jsou ve hře tři zájemci. Sima bude pravděpodobně jediný hráč základní sestavy, který Slavii opustí. Není vyloučeno také jeho setrvání v Edenu. Nico Stanciu definitivně zůstává. Podle Tvrdíka je to dost možná nejlepší záložník české ligy a zároveň nepostradatelná postava Slavie.
/**/