NOVINKY ohledně Messiho! Jaká je jeho budoucnost a proč se jednání tolik táhnou?

Lionelovi Messimu vyprší na konci tohoto měsíce kontrakt s Barcelonou, a tak opět vyvěrá na povrch otázka, kde bude hvězdný Argentinec v budoucnu působit.

Messi oslavil 24. 6. své 34. narozeniny, a právě během oslavy měl s otcem a bratrem konzultovat detaily ohledně jeho setrvání v Barceloně. To mimo jiné potvrzuje také renomovaný novinář a specialista na přestupy Frabrizio Romano.

Ve své relaci ‘The Here We Go Podcast’ se rozhovořil o detailech, uvedl také důvod zdlouhavého jednání i délku nové smlouvy. “Vždy jsem tvrdil, že je Barcelona v tomto sebevědomá. Několikrát jsem řekl, že prezident Laporta je přesvědčený o Leově setrvání a podpisu nové smlouvy. Teď už je to opravdu otázka jen pár dní.”

VIDEO: Jednoho těžce zhmoždil, druhého zesměšnil! Takto Lionel Messi poslal na Copa America pro párek hned 2 protihráče


“Ve čtvrtek se Leo potkal na své narozeniny s otcem, bratrem a agentem. Ladili poslední věci, které je potřeba dokončit. Je to komplikovaná smlouva s mnohými položkami. Jedná se o ‘speciální smlouvu’. Proto se vše tak dlouho táhne. Oficiální oznámení ještě není naplánované, takže si musíme počkat. Můžu však potvrdit, že se bude jednat o dvouletý kontrakt. Lionel Messi tedy bude hrát za Barcelonu minimálně do roku 2023, obě strany jsou o tom přesvědčeny,” nastínil Romano aktuální situaci.

Pokračování 6násobného držitele Zlatého míče v Barceloně nasvědčovaly i indicie z posledních měsíců. Příchod nového prezidenta Laporteho nebo angažování Messiho rodinného příslušníka a kamaráda Sergia Agüera./**/