Nové záběry odtajňují detaily roztržky mezi Messim a Rodrygem! Ostrá slova padla na obou stranách

Utkání kvalifikace na mistrovství světa 2026 mezi Brazílií a Argentinou bylo po čase hodně vyostřené. Nepokoje z hlediště se z části přenesly také na hrací plochu. Nejvýraznější pak bylo duo Messi – Rodrygo. Mezi oběma hráči došlo během zápasu několikrát k slovní přestřelce. Až teď, díky novým záběrům víme, jaká byla témata jejich ostré výměny názorů (video níže).

100 FREE SPINŮ + 350 KČ ZA OVĚŘENÍ ÚČTU PRÁVĚ TEĎ U BETANA

Utkání mezi Brazílií a Argentinou vždy provází napjatá atmosféra. Poslední měření sil ale bylo po delší době o něco divočejší. Nepokoje v hledišti propukly už před úvodním hvizdem. Zasahovat musela brazilská policie, která argentinské příznivce rozhodně nešetřila.

Nepřiměřený zákrok strážců zákona rozlítil hráče Argentiny natolik, že odmítli hrát. Kapitán týmu Lionel Messi stáhnul všechny své spoluhráče do útrob stadionu se slovy: “Odcházíme. Za těchto okolností nemůžeme hrát.” Po utkání pak dodal, že chování policie bylo šílené a nesmí se už opakovat.
Dusná atmosféra přetrvala i po uklidnění situace na tribunách. Tvrdé osobní souboje doprovázely slovní potyčky. Stranou nezůstal ani osminásobný držitel Zlatého míče. Ten si během utkání nejvíc popovídal s Rodrygem. Až nové záběry ale odhalily, o čem si oba hráči poklábosili.

22letému Brazilci se argentinský úprk do kabin moc nezamlouval: “Chováte se jako zbabělci,” vpálil Messimu. Ten si ale jeho rýpnutí nenechal líbit. “Jsi děcko. Měl by sis dávat pozor na jazyk. Kdo je u tebe zbabělec?” Přestřelka pokračovala dál…

Rodrygo: “Jsi osina v zadku, protože jen mluvíš.”

Messi: “Měl bys držet hubu. Prober se. Jsi malé děcko. Jsme mistři světa, jacípak zbabělci? Teď mluv. Stali jsme se šampiony i tady na Maracana,” připomněl argentinský triumf na Copa America, kde porazili ve finále právě Brazilce a ještě na jejich vlastní půdě (celé video jejich debaty níže).Fox sports Argentina with audio of Messi and Rodrygo conversation and translation
byu/Chelseatilidie insoccer

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/