Messi se s Barcelonou na přestupu nedohodl! Další kroky do zámoří, fanoušci doufají aspoň v hostování

Nová promo akce! 3000 Kč vstupní bonus plus 850 Kč po dokončení registrace

Zpráva, která ve středečním odpoledni fanoušky Barcelony rozhodně nepotěšila. Lionel Messi se nedohodl s klubem. S největší pravděpodobností opustí navíc také evropský fotbal.

Ještě před pár dny šlo vše podle plánu. Lionel Messi ukončil své působení v PSG a odcestoval do Barcelony jednat o svém velkém návratu. “Messiho prioritou je návrat do Barcy. Moc bych si přál vidět ho zpět,” prohlásil v průběhu týdne jeho otec Jorge.

ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE! Betano nabízí nově registrujícím 3000 Kč+850 hned po registraci!

Finanční situace v katalánském velkoklubu je však natolik závažná, že nemůže do příští sezóny registrovat nové hráče ani hráče, se kterýma prodloužil smlouvu. Podle prezidenta La Ligy Javiera Tebase je potřeba, aby klub udělal razantnější platové škrty a prodal hráče minimálně za 100 milionů eur.

A právě to byl kámen úrazu v jednáních s Messiho stranou. Argentinský mistr světa měl po předchozím fiasku, kdy byl nucen Barcelonu nečekaně opustit, strach. Nyní vyžadoval od klubu záruku, že se nic podobného opět nestane. Marně (pokračování níže).
I přes odchody Gerarda Piquého, Sergia Busquetse a Jordiho Alby nedokázalo vedení Barcelony Messimu slíbit vše potřebné. “Je konec. Barcelona Messimu nebyla schopna předložit dostatečné záruky k registraci,” šokoval fotbalový svět ve středečním odpoledni přestupový expert na španělský fotbal Gerard Romeno.

Podle něj už nechtěl Messi dál nečinně čekat a rozhodl se pro další krok, pro přestup mimo evropský kontinent. Argentinec má na stole stále nabídku od saúdsko-arabského Al Hilal, která by mu zaručovala 400 milionů eur ročně a udělala by z něj nejlépe placeného hráče všech dob (pokračování níže).Messi má však podle Romera nakročeno na opačnou stranu zeměkoule, za Davidem Beckhamem do Interu Miami, o kterém se spekulovalo už minulých přestupních oknech.

Fanoušci Barcelony ovšem stále uchovávají malou jiskřičku naděje. Vyrojili se totiž spekulace, které tvrdí, že by se mohl Messi, za předpokladu urovnání finanční situace klubu, přeci jen ještě vrátit aspoň formou hostování. Tuto informaci však doposud žádný z věrohodných zdrojů nepotvrdil.

/**/