Hladový Schick znovu udeřil! Takto si český kanonýr řekl o nahrávku a zkušeně uklidil do kasy

Fotbalisté Leverkusenu uspěli na domácí půdě v osmifinále německého poháru proti Padebornu. Na vyřazení druholigového celku se podílel kromě Matěje Kováře také Patrik Schick, který si připsal druhou trefu od svého návratu po zranění.

Bayer Leverkusen v této sezoně nadále šlape na jedničku. Svoji rekordní sérii 20 zápasů bez porážky prodloužil i v pohárovém utkání, v němž nedopustil žádné překvapení a podle očekávání postoupil do čtvrtfinále přes druholigový Padeborn.

Vánoční nadílka PRÁVĚ TEĎ U BETANA! 250 FREE SPINŮ + 300 KČ ihned po registraci

Do utkání nastoupil v základní sestavě Matěj Kovář, jeho čeští kolegové Schick s Hložkem pak začínali na lavičce. Do hry se nakonec podíval pouze první zmiňovaný, který dalším gólovým příspěvkem prokázal, že se vrací do formy.

Leverkusen nasměroval k vítězství ve 12. minutě tuto sezonu nezastavitelný Victor Boniface, který oslavil již 19. branku od začátku ročníku.


Vedení domácích zdvojnásobil ve 28. minutě Exequiel Palacios, s jehož tvrdým projektilem vypáleným zpoza vápna si gólman Padebornu nedokázal poradit. (Schickův gól najdeš na druhé straně ->)

1 2Next page
/**/