Fanoušci rivala nesnesli mistrovské oslavy! Takto hráči Barcy utíkali před útokem ultras Espanyolu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 850 Kč po dokončení registrace

Barcelona si oficiálně zajistila zisk mistrovského titulu venkovní výhrou v derby, z nějž Lewandowski a spol. učinili jednoznačnou záležitost. Zatímco Barceloně tak bude už s jistotou patřit první místo, Espanyol po prohře zůstává čtyři kola před koncem ligy na předposledním místě. O to bolestnější byl potom pohled domácích příznivců na oslavující hráče ve žlutých dresech, načež se někteří z nich rozhodli urychlit jejich odchod vtržením na hrací plochu (video níže).

Xaviho svěřenci ovládli katalánské derby, když svého rivala rozstříleli 4 góly, a s předstihem mohli oslavit zisk 27. mistrovského titulu. Cestu za vítězstvím odstartoval už v 11. minutě Lewandowski, který o půl hodinu později navýšil vedení svého týmu na tři góly.

Hosté vstoupili aktivně i do druhé půle, z čehož Koundé v 53. minutě vytěžil gól na 4:0. Poté si převzali slovo fotbalisté Espanyolu, kteří alespoň překazili Ter Stegenovi zisk 26. čistého konta, s nímž by německý gólman vyrovnal historický rekord v rámci top 5 evropských lig.

⚠️SPECIÁLNÍ AKCE na Betanu!⚠️ Ke vstupnímu bonusu 3000 Kč teď v rámci MS v hokeji 850 Kč po dokončení registrace

Zatímco domácí hráči se mohli po závěrečném hvizdu se sklopenými hlavami odebrat do kabiny s vědomím, že na záchranu ztrácejí nadále 4 body, na druhé straně zavládla titulová radost. Oslavy doprovázené tanečky u středového kruhu však nesli špatně domácí fanoušci, kteří nevydrželi sledovat, jak jejich úhlavní rival oslavuje na jejich posvátné půdě.

Některé jedince počin fotbalistů v žlutých dresech vyvedl z míry natolik, že se rozhodli hráče vypudit vběhnutím na hrací plochu, přičemž se někteří dostali do potyčky s ochrankou. Hosté stihli fanouškům včas utéct do útrob stadionu, kde pokračovali v oslavách.