Dele Alli na psychickém dně! Terčem s*xuálního zneužití, transport do Afriky, drogy a další

Sedmadvacetiletý fotbalista Dele Alli vydal ve spolupráci s Garrym Nevillem rozhovor, v němž se rozpovídal o nezhojených traumatech z dětství, které zapříčinily, že posledních šest týdnů strávil na odvykačce kvůli závislosti na prášcích na spaní a nadměrnému pití alkoholu.

Záložník Evertonu, který poslední sezonu strávil na hostování v tureckém Besiktasu, se v rozhovoru pro kanál The Overlap rozpovídal o náročných chvílích své kariéry i traumatickém dětství.

Speciální prázdninová akce! Betano nabízí novým sázkařům k bonusu 3000 + 300 Kč hned po registraci také 350 SPINŮ ZDARMA! 

 Dele Alli navíc odhalil, že se jeho psychický stav v posledních týdnech zhoršil natolik, že se rozhodl vyhledat odbornou pomoc: „Bylo to největší rozhodnutí v mém životě, strašně jsem se toho bál. Prožíval jsem těžké časy, nevystačil jsem si sám se sebou. Spoléhal jsem na věci, které mi škodily.“

„Nikdy jsem své problémy neřešil. Svá traumata, své pocity. Trvalo dlouhou dobu, než jsem si to uvědomil. Následně jsem se rozhodl podstoupit léčbu. Rozhodl jsem se pro rehabilitačního zařízení, které se zabývá závislostmi, duševním zdravím a traumaty. Cítil jsem, že na to nastal čas,“ vysvětlil v emotivním rozhovoru.
„Odjakživa jsem byl uzavřený sám do sebe. Ve Spurs vše zhoršil odchod Pochettina ze Spurs, se kterým jsem měl vybudovaný určitý vztah. Nechtěl jsem se svěřovat dalším trenérům, ani jsem necítil, že by stáli o to mě blíže poznat. Pravděpodobně nejsmutnější okamžik pak byl, když mě Mourinho přestal nasazovat do zápasů. Pamatuji si, jak jsem jednou stál před zrcadlem a ptal se sám sebe, jestli bych teď ve dvaceti čtyřech letech neměl ukončit kariéru. Mít vůbec takové myšlenky bylo srdcervoucí, fotbal miluju.“

„Když jsem se vrátil z hostování z Turecka, zjistil jsem, že potřebuju podstoupit operaci. Byl jsem na tom psychicky špatně. Cítil jsem, že jsem uvnitř prohrál bitvu, a nastal čas, abych věci změnil. Tak jsem se rozhodl pro léčbu,“ pokračoval 27letý fotbalista.

Na bývalého hráče Tottenhamu také dolehly nezhojené traumata, kterými si prošel během svého náročného dětství. (pokračování níže)

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

„Jsou tu věci, o kterých skoro nemluvím, ale které Vás uvedou do obrazu. V šesti letech mě sexuálně obtěžoval dobrý kamarád mojí mamky, který u nás doma často trávil čas. Moje matka byla alkoholička,“ svěřil se.

➡️Messiho superapartmán jako ze hry GTA! Mrakodrap s garáží v obýváku je unikát 

„Byl jsem poslán do Afriky, abych se naučil disciplíně. Poté mě poslali zpátky domů. V sedmi letech jsem začal kouřit. V osmi pak prodávat drogy. Jeden starší člověk mi řekl, že policisté nezastaví osmiletého kluka na kole. Takže jsem jezdil po okolí a pod svou fotbalovou výbavou jsem měl ukryté drogy. V jedenácti mě nějaký chlap odvedle pověsil z mostu,“odkryl postupně. (pokračování níže)
Život Dele Alliho se změnil adopcí ve 12 letech: „Ujala se mě úžasná rodina. Nemohl jsem si přát být v péči milejších lidí. Velmi mi pomohli,“. Dále ujasnil, že se svými biologickými rodiči již není v kontaktu poté, co v jeho 18 letech křivě obviňovali právě jeho adoptivní rodinu.

Dele Alli se nyní po absolvování léčby připojil zpátky k týmu a zahájil předsezonní přípravu. „Klub je připraven hráči pomoct jak ve fyzické přípravě, tak i v překonání jeho osobních problémů. Všichni zde Dele Alliho respektujeme za statečnost promluvit o svých problémech a vyhledání odborné pomoci. Zároveň žádáme o respektování jeho soukromí,“ prohlásil mluvčí anglického celku.

/**/