AKTUÁLNĚ: Blíží se velký návrat! Hulk oznámil konec v Číně, nabídky se hrnou nejen z Premier League

Bývalý hráč Porta nebo Brazilské reprezentace, útočník Hulk potvrdil po 4 letech konec své mise u čínského Shanghai SIPG. 34letý kanonýr odmítl lukrativní nabídku na prodloužení smlouvy. V lednu tak bude k mání úplně zadarmo.

Konec v čínské metropoli oznámil Hulk na svém Instagramu. “Dnes opouštím tým Shanghai SIGP, tým, který mě srdečně před 4 lety přivítal. Jsem velmi šťastný za vše, co mi dali za tuto dobu naši fanoušci. Chci poděkovat týmu i spoluhráčům za obětavost. Společně jsme dosáhli nespočet úspěchů, jako vyhrát Superligu či Superpohár.

“Jak už bývá zvykem v mé kariéře, opustím znovu mnoho přátel. Největší vděk patří rodině Shanghai SIPG.” Brazilský silák zaznamenal působivých 76 gólů ve 145 zápasech za SIPG. Podle jeho slov mu přicházejí nabídky z celého světa.
“Jsem otevřen nabídkám z Brazílie i Evropy. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga. Každý den mi přichází nabídky z těchto Top evropských lig. Děkuji bohu, že je mé jméno stále silným pojmem na přestupovém trhu. Kluby jsou se mnou stále v kontaktu a já se udržuji v dobrém fyzickém rozpoložení, to je hodně důležité,” přiblížil aktuální situaci.

“Nebudu stavět peníze nad fotbal. Rozmlouvám s bohem, abych udělal co nejlepší rozhodnutí. Chci být šťastný a pokračovat v kariéře. Kam jsem přišel, tam jsem pomohl psát historii. To stejné mám v plánu i nadále.”
/**/