3gólový comeback za 10 minut a obrovská euforie! Gavi neskutečně našel Cancela, který dokonal obrat

Fotbalisté Barcelony udrželi stoprocentní úspěšnost na Estádio Olimpico, když v závěrečných 10 minutách utkání s Celtou Vigo předvedli famózní otočku třemi rychlými góly. Na Lewandowského zásahy navázala rozdílovou trefou letní posila z Manchesteru City.

Barcelona se po parádním comebacku a zisku třech bodů posunula do čela La ligy, kde zůstane minimálně do nedělního večera, kdy ji bude mít příležitost sesadit Real Madrid, na nějž však čeká náročné madridské derby.

Betano Master o 200 000 Kč každý víkend ZDARMA – Objev vše, co Betano nabízí

Ještě na počátku závěrečné desetiminutovky Barcelona prohrávala o dva góly. V 81. minutě však udeřil Robert Lewandowski, jenž svůj tým nasměroval k velké senzaci.

Polský kanonýr se o pár minut později zasloužil dalším zásahem o vyrovnání na 2:2.

V 89. minutě pak bylo dokonáno. Gavi našel luxusním centrem Cancela, který překlopil vítězství na stranu Blaugranas.