Zruště si svoje plány! V tyhle dny se utká Messi s Ronaldem, LM už zná rozpis utkání

4. hrací den

24. listopad

Krasnodar vs Sevilla (skupina E) – 18:55
Stade Rennais vs Chelsea (skupina E) – 18:55
Borussia Dortmund vs Club Brugge (skupina F) – 21:00
Lazio vs Zenit (skupina F) – 21:00
Juventus vs Ferencvarosi (skupina G) – 21:00
Dynamo Kyiv vs Barcelona (skupina G) – 21:00
Paris Saint-Germain vs RB Leipzig (skupina H) – 21:00
Manchester United vs Istanbul Basaksehir (skupina H) – 21:00

25. listopad

Borussia Monchengladbach vs Šachtar Doněck (skupina B) – 18:55
Olympiakos vs Manchester City (skupina C) – 18:55
Bayern Mnichov vs Salzburg (skupina A) – 21:00
Atlético Madrid vs Lokomotiv Moskva (skupina A) – 21:00
Inter Milán vs Real Madrid (skupina B) – 21:00
Marseille vs Porto (skupina C) – 21:00
Liverpool vs Atalanta (skupina D) – 21:00
Ajax vs Midtjylland (skupina D) – 21:00



5. hrací den

1. prosinec

Lokomotiv Moskva vs Salzburg (skupina A) – 18:55
Šachtar Doněck vs Real Madrid (skupina B) – 18:55
Atlético Madrid vs Bayern Munich (skupina A) – 21:00
Borussia Monchengladbach vs Inter Milán (skupina B) – 21:00
Porto vs Manchester City (skupina C) – 21:00
Marseille vs Olympiakos (skupina C) – 21:00
Liverpool vs Ajax (skupina D) – 21:00
Atalanta vs Midtjylland (skupina D) – 21:00

2. prosinec

Krasnodar vs Stade Rennais (skupina E) – 18:55
Istanbul Basaksehir vs RB Lipsko (skupina H) – 18:55
Sevilla vs Chelsea (skupina E) – 21:00
Borussia Dortmund vs Lazio (skupina F) – 21:00
Club Brugge vs Zenit (skupina F) – 21:00
Juventus vs Dynamo Kyjev (skupina G) – 21:00
Ferenvarosi vs Barcelona (skupina G) – 21:00
Manchester United vs Paris Saint-Germain (skupina H) – 21:00



6. hrací den

8. prosinec

Zenit vs Borussia Dortmund (skupina F) – 18:55
Lazio vs Club Brugge (skupina F) – 18:55
Chelsea vs Krasnodar (skupina E) – 21:00
Stade Rennais vs Sevilla (skupina E) – 21:00
Barcelona vs Juventus (skupina E) – 21:00
Dynamo Kyjev vs Ferencvarosi (skupina E) – 21:00
Paris Saint-Germain vs Istanbul Basaksehir (skupina H) – 21:00
RB Lipkso vs Manchester United (skupina H) – 21:00

9. prosinec

Ajax vs Atalanta (skupina D) – 18:55
Midtjylland vs Liverpool (skupina D) – 18:55
Bayern Mnichov vs Lokomotiv Moscow (skupina A) – 21:00
Salzburg vs Atletico Madrid (skupina A) – 21:00
Real Madrid vs Borussia Monchengladbach (skupina B) – 21:00
Inter Milán vs Šachtar Doněck (skupina B) – 21:00
Manchester City vs Marseille (skupina C) – 21:00
Olympiakos vs Porto (skupina C) – 21:00

Previous page 1 2
/**/