Žhavé zboží Hložek! Zájem je z Německa i Anglie, Sparta chce balík

Bude se Hložek po této sezóně stěhovat? Zájem o jeho služby přichází ze všech stran.

Adam Hložek odehrál tuto sezónu celkově 39 zápasů, ve kterých vstřelil 9 gólů a připsal si 9 asistencí. Řadí se mezi nejtalentovanější fotbalisty do 20 let, což dokazuje i svými výkony, kdy pouze 5 fotbalistů mladších 20 let mělo tuto sezónu v Evropě lepší čísla než tento 17letý sparťanský ofenzivní záložník. Není tedy divu, že o něj mají zájem velkokluby z celé Evropy.

Už v roce 2018 dostal tehdy 15letý Hložek pozvánku od Arsenalu nebo Bayernu Mnichov. Spolu s jeho agentem Pavlem Paskou však obě nabídky odmítli. “Předtím, než podepsal první smlouvu ve Spartě, byl středem zájmu skautů z celé Evropy. Všichni se ho snažili nalákat k sobě, pokaždé slýchával: ‘Pojď k nám, tady z tebe uděláme hvězdu!’ Nebylo snadné odmítnout například Arsenal nebo Bayern,” vysvětluje Hložkův agent.
Nabídky se hrnou především z Německa a Anglie.

Z Bundesligy projevil zájem Dortmund a nově i Lipsko. V momentálním působišti Patrika Schicka by 17letý talent mohl po odchodu Timo Wernera zvýšit konkurenci v útoku.  Pokud bude mít jeden z klubů vážný zájem, musí si připravit alespoň 15 milionů euro. O zájmu z Premier League i Rosického vyjádření se můžeš dočíst na další straně ->
1 2Next page
/**/