Zbláznil se? Krmenčíkův spoluhráč vyřazen z kádru pro Ligu mistrů kvůli šílenému důvodu

S překvapivou informaci přispěchalo před zápasem Ligy mistrů proti Dortmundu vedení belgických Brugg. Na poslední chvíli totiž kvůli porušení klubových pravidel vyřadilo ze sestavy Emmanuela Dennise.

Dennis v Lize mistrů, to byl poslední týdny známý obrázek. Nigerijský útočník nastupoval v milionářské soutěži pravidelně v základní sestavě. Proti Zenitu Petrohrad dokonce skóroval a byl u výhry 2:1. V úterním zápase proti Dortmundu však nebude ani na tribuně, s týmem totiž neodcestoval.

“Je fit, ale není ve výběru proti Dortmundu,” překvapil na tiskové konferenci trenér Philippe Clement. “Dennis porušil některá pravidla. To je jediný důvod, jeho situaci nebudeme dále rozmazávat,” znělo oficiální stanovisko.

Pravda je však poněkud peprnější. Spoluhráč Michaela Krmenčíka totiž není se svou situaci v klubu spokojen. Kromě Ligy mistrů prakticky nehraje. V lize střádá minuty jen sporadicky, častěji ho uvidíte vysedávat spíše na lavičce. Svou nespokojenost se pak nebojí dávat najevo.
K vyvrcholení napjaté situace došlo právě před odjezdem do Dortmundu. Dennis se měl rozčílit kvůli toho, že si v autobuse nemohl sednout na své oblíbené místo a odmítl s týmem odcestovat. V tom mu klub vyhověl a vyškrtl ho ze sestavy.

S Dennisem nebo bez něj, trenér Clement ví, že jeho svěřence čeká těžký zápas. “V současné době není v Evropě moc lepších týmů než je Dortmund. Viděli jsme to i proti Bayernu. Ten rozdíl byl velmi malý. Ale nechceme jen bránit. Je pak větší pravděpodobnost, že prohrajeme. Zkusíme hrát útočně, to je jediná šance, jak získat nějaký bod.”

“Dortmund je sehraný. Máte tam Haalanda, Reuse, Sancha. Věřím ale, že prodáme zkušenosti, které jsme nabrali proti jiným evropským supervelmocem jako jsou Real Madrid s PSG.”/**/