Zázrak jídelníčku Ronalda, Messiho či Benzemy! Toto je jejich společné tajemství stravy

Nejlepší fotbalová sázkovka dorazila do Česka! Vysoký vstupní bonus i řada novinek. INFO ZDE

Roky plynou, vyrýsovaná těla, prvotřídní výkony a top forma však nadále zůstává. Alespoň u hráčů jako jsou Lionel Messi, Cristiano Ronaldo či Karim Benzema. Nachází se za tím neustálá dřina a trénování, klíčový je ale také správný a velmi hlídaný stravovací režim. Minimálně jednu složku jídelníčku pak mají tito tři kanonýři společnou.

Všichni z trojice si svůj stravovací jídelníček pilně hlídají. Především portugalský útočník je známým příkladem. V dosažných výsledcích pak všem uvedeným výrazně pomáhá jedna super potravina.Neodmyslitelnou součástí jejich přísného stravování jsou totiž mořské řasy. K zakomponování této potraviny do svého stravovacího režimu je vede hned několik důvodů. Jaké jsou přednosti mořských řas?

Tzv. Algae se řadí k výživově nejhodnotnějším potravinám obsahujících až patnáctkrát více minerálních látek než obyčejná zelenina. Mořské řasy v sobě mají velké množství důležitých živin jako jsou jód, hořčík, sodík, vápník, zinek či celé spektrum vitaminů skupiny B. Ve srovnání s mořskými rybami pak mají tu výhodu, že neobsahují téměř žádný tuk.

Betano nabízí svým sázkařům Speciální mise za odměny

Řasy dále mají antioxidační, protizánětlivé a protivirové účinky a pomáhají redukovat metabolické překyselení organismu. Výrazně se podílejí na snižování hladiny cholesterolu.

➡️Trailer na FIFA 23 je tady! Velká novinka ve hře, Votíková i technologický pokrok

Mnoho lidí pak konzumuje řasy a chaluhy při doplňkové léčbě u řady nemocí, navíc mají i omlazující a zkrášlující účinky. S jistotou se tak můžeme bavit o opravdové super potravině.
Jejich potenciálu naplno využívá také soukromý šéfkuchař Alberto Mastromatteo, který pro všechny tři fotbalisty ve Španělsku připravoval jídla: “Obsahují velké nutriční hodnoty. I s malým množstvím přijímáte do těla spoustu rostlinných bílkovin, které si tělo syntetizuje ještě lépe než bílkoviny živočišné.“

„Věřím v mimořádnou nutriční sílu mikrořas, skvělého zdroje omega 3 polynenasycených mastných kyselin a dalších zdravých lipidů jako jsou vitamíny, karotenoidy, antioxidanty. Proto obvykle do všech svých jídel zařazuji spirulinu a chlorellu (druh mořských řas).“

Pro milovníky Vegas Betano rozdává také 50 spinů ZDARMA

 

/**/