Zase ten VAR! Guardiola chtěl penaltu, místo toho sledoval fantastickou pumelici Fabinha

Šlágr anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchesterem City měl hodně napovědět, jak se bude vyvíjet boj o titul. Liverpool totiž mohl v případě zisku 3 bodů odskočit svému hlavnímu sokovi už na 9 bodů.

Kdo by si však představoval, že to bude boj do poslední sekundy, musel být mírně zklamán.

Klíčový a zároveň hodně diskutabilní moment totiž přišel už v 6. minutě zápasu, kdy se City dožadovaly ve vápně ruky Arnolda. Rozhodčí ani VAR však do hry nezasáhli a z následného protiútoku otevřel skóre fantastickou ranou Fabinho.

To však pro Guardiolu a spol. nebyl konec. Druhá, tentokrát mnohem prokazatelnější ruka přišla v závěru zápasu. Trenér City pak málem vyletěl z kůže a ukázal rozhodčím jasně, co si myslí (sleduj zde)

O 7 minut později prakticky z druhé velké šance zakončil další parádní akci Liverpoolu Salah. Hned po poločase měli fanoušci na Anfieldu opět důvod k radosti. Na 3:0 totiž zvyšoval Mané. V závěru už pak jen korigoval skóre povedenou volejí Bernardo Silva.

1. gól Liverpoolu. Fabinho se trefil náramně. Otázkou však zůstává, zdali se před gólem neměla pískat penalta pro Manchester City?