Zase ten VAR! Guardiola chtěl penaltu, místo toho sledoval fantastickou pumelici Fabinha

Šlágr anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchesterem City měl hodně napovědět, jak se bude vyvíjet boj o titul. Liverpool totiž mohl v případě zisku 3 bodů odskočit svému hlavnímu sokovi už na 9 bodů.

 

Kdo by si však představoval, že to bude boj do poslední sekundy, musel být mírně zklamán.

Klíčový a zároveň hodně diskutabilní moment totiž přišel už v 6. minutě zápasu, kdy se City dožadovaly ve vápně ruky Arnolda. Rozhodčí ani VAR však do hry nezasáhli a z následného protiútoku otevřel skóre fantastickou ranou Fabinho.

To však pro Guardiolu a spol. nebyl konec. Druhá, tentokrát mnohem prokazatelnější ruka přišla v závěru zápasu. Trenér City pak málem vyletěl z kůže a ukázal rozhodčím jasně, co si myslí (sleduj zde)

O 7 minut později prakticky z druhé velké šance zakončil další parádní akci Liverpoolu Salah. Hned po poločase měli fanoušci na Anfieldu opět důvod k radosti. Na 3:0 totiž zvyšoval Mané. V závěru už pak jen korigoval skóre povedenou volejí Bernardo Silva.

1. gól Liverpoolu. Fabinho se trefil náramně. Otázkou však zůstává, zdali se před gólem neměla pískat penalta pro Manchester City?

Zbývající branky Liverpool najdeš na další straně>>>
1 2 3Next page
/**/