Xhaka ze sebe strhl dres, odhodil ho na zem a naštvaně odešel do sprch! Co mu vzkazuje Emery?

Napjatá atmosféra v Arsenalu

Incident se odehrál v zápase 10. kola anglické Premier League mezi Arsenalem a Crystal Palace. Všechno vypadalo pro domácí krásně, když se Emeryho výběr dostal během úvodních 10 minut po gólech Sokratise a Luize do vedení o dvě branky. Do konce poločasu však snížil po penaltě Milivojevič a v druhém poločase dorovnával v 52. minutě Ayew. O 10 minut později přišel již výše zmiňovaný incident Xhaky.

Střídání plné emocí

V 61. minutě se Emery rozhodl, že pošle kapitána ze hřiště výměnou za 18letého mladíka Saku. V tu dobu se začal po stadionu rozléhat pískot fanoušků právě na adresu Granita Xhaky. Kapitán londýnského klubu při odchodu ze hřiště doslova hodil pásku Aubameyangovi a následně vzkázal fanouškům jasné ‘FU*K OFF’strhl ze sebe dres, který následně jednoduše zahodil a vydal se rovnou do šatny. Video z incidentu najdeš níže.

Arsenalu se ještě podařilo vstřelit gól, který ale nebyl kvůli hodně spekulovatelnému faulu Chamberse uznán. (Video najdeš níže). Zápas tak skončil remízou 2:2.