West Ham bude kupovat útočníka! Ve hře je naděje Chelsea nebo kanonýr z La Ligy

Hlavním problémem West Hamu je bezesporu post na pozici útočníka. V týmu totiž zbyl už jen častokrát zraněný Michail Antonio.

Po prodeji Sebastiena Hallera za hruba 20 milionů eur do Ajaxu Amsterdam nastala ve West Hamu nezáviděníhodná situace. Kromě Michaila Antonia totiž týmu aktuálně chybí čistokrevný útočník.

I proto se v momentě jeho případné absence Kladiváři schylují k nouzovým řešením a na hrot nasazují Jarroda Bowena nebo Andriye Yarmolenka.

Je tak nezbytné, aby kádr v letním přestupovém období doplnil minimálně jeden útočník. Pokud by se navíc Kladiváři kvalifikovali do evropských pohárů, je nasazování 30letého Antonia o víkendech i uprostřed týdne naprosté šílenství.
Vedení klubu už má vyhlédnuto hned několik jmen, o které plánuje v létě usilovat.

Žhavým kandidátem je kupříkladu Youssef En-Nesyri oblékající dres španělské Sevilly. Spoluhráče Tomáše Vaclíka zažívá životní sezónu. V La Lize se drží s 15 góly na pátém místě tabulky střelců. Dýchá tak na záda hvězdám jako jsou Lionel Messi, Luis Suárez nebo Karim Benzema.

Marocký kanonýr zaznamenal také 6 branek v letošní Lize mistrů. Do Sevilly přišel v lednu 2020 za 20 milionů eur, ale už teď je terčem skautů několika velkoklubů. Povedené výkony aktuálně katapultovaly jeho cenovku na 30 milionů eur.

Zbývající kandidáty najdeš na další straně>>1 2Next page
/**/