Werner otevřeně! O přestupu do Chelsea jsem začal mít pochybnosti

Stal se jedním z největších přestupů léta. Teď však Timo Werner přiznal, že o Chelsea začal mít pochybnosti.

Bayern Mnichov, Liverpool nebo Real Madrid. O služby německého kanonýra měly zájem ty největší veklokluby. Závody nakonec vyhrála londýnská Chelsea, která byla projevila velký zájem a hlavně ochotu zaplatit okolo 53 milionů euro.

Z pohledu samotného hráče to však tak jednoznačné nebylo. Po prvním osmifinálovém zápase Ligy mistrů, kdy Chelsea podlehla Bayernu Mnichov 0:3, zavládly u Wernera pocity nejistoty. “Lhal bych, kdybych řekl, že jsem nezačal být na pochybách. Domácí prohra Chelsea 0:3 v prvním zápase s Bayernem zrovna nehovořila v prospěch mého odchodu. Musím to otevřeně říct. S Lipskem jsme totiž proti Bayernu hráli vždy vyrovnanou partii. Naše zápasy končily těsně,” přiznal Timo v rozhovoru pro Sport Bild.24letého hráče ale ohromil a přesvědčil způsob, jakým Chelsea celou sezónu zakončila. “Chelsea ukázala své slabiny. Klub však začal intenzivně pracovat na tom, aby jednotlivé díly skládačky doplnil a byl konkurence schopný pro nadcházející léta,” dodal.

Werner na svůj první gól v Chelsea ještě čeká. Aktuálně odehrál za Blues 2 zápasy a připsal si 1 asistenci. Už o víkendu však bude moci proti West Brom roli kanonýra potvrdit.
/**/