Wenger konečně promluvil o detailech přestupu! Oběd s matkou Ronalda, navlečený dres i klíčový moment

14. N’Golo Kante

Zas a opět. Nekonečný příběh jménem “Když nám Chelsea přebrala hráče” pokračuje. “Kanteho jsme bedlivě sledovali, už když hrál ve francouzské lize. Hodně jsme se snažili o jeho získání, když byl v Leicesteru. Člověk někdy nemůže vysvětlit všechno, přestupy jsou přestupy, ale když se podíváte, kam přestoupil, tak je odpověď na náš neúspěch zřejmá.”

15. Kylian Mbappé

Také další francouzský diamant byl v jednání s Arsenalem. Wenger dokonce přiznal, že k přestupu svého krajana byl velmi blízko, ale nakonec zvítězila rodina a zřejmě i přemrštěná nabídka PSG.

Úsměvný okamžik! Takto si Mbappé pokecal se svým vzorem, pak poslal Ronaldovi vzkaz

“Byli jsme blízko, nejblíže pak v sezóně 2015/2016. Kylian je výjimečný hráč. V 18 letech měl neuvěřitelné fotbalové kvality. Je to přesně ten typ hráče, který patří mezi 10% těch, co si prostě ukážou na klub a budou za něj hrát a budou úspěšní… PSG, United, Madrid, Arsenal atd., je to jedno,” vyjádřil uznale poklonu Wenger.

16. Joe Hart

Končila éra legendárního Davida Seamana a v Arsenalu hledali novou jedničku. Mladičký Joe Hart, který se rozchytával v Shrewsbury mohl být výbornou alternativou do budoucna. Arsene Wenger kolem něj poměrně dlouho kroužil.

Nakonec však vsadil na zkušenosti a do týmu přišel tehdy 33letý německý reprezentační gólman Jens Lehmann. Záda mu pak několik sezón kryl Manuel Almunia. Joe Hart v roce 2006 přestoupil do Manchesteru City a stal se jedničkou reprezentace.
Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8
/**/