VIDOE: Tvrďák Ramos v slzách! Vrátím se, vzkázal fanouškům

Éra Sergia Ramose v dresu Bílého baletu je u konce. 35letý kapitán po 16 letech opouští madridský velkoklub. Na tiskové konferenci dal pak Bílému baletu oficiálně sbohem (video níže).

Zpráva, která ve středu večer zasáhla nejen příznivce Realu Madrid. Dlouholetý kapitán Sergio Ramos neprodloužil smlouvu a opouští klub.

Během čtvrtečního poledne se pak na tiskové konferenci rozloučil oficiálně. Během projevu byl Ramos pochopitelně plný emocí.

“Nastal okamžik, který patří mezi ty nejtěžší v mém životě. Je čas se rozloučit s Realem Madrid…,” stihl 35letý obránce říct, než se rozplakal. “Je nemožné nedávat emoce najevo. Rád bych se rozloučil na našem stadionu, na Santiago Bernabéu.”

“Děkuji Realu Madrid. Vždy si tě budu nosit ve svém srdci. Je to konec úžasného, jedinečného období v mém životě a začátek období nového s velkou touhou předvádět stále to nejlepší.

“Ze srdce všem děkuji. Neberte to jako rozlučku. Ještě se uvidíme, protože dřív nebo později se vrátím,” vzkázal se vztyčenou hlavou fanouškům.


/**/