VIDEO: Pamatuješ? Tohle byla oslava světového fotbalu! Legendární zápas na EURO 2004 Česko-Holandsko

Jeden z nejpovedenějších turnajů v dějinách české fotbalové reprezentace. To bylo EURO 2004, šampionát kdy byl český fotbal na vrcholu, kdy o jeho ofenzívě hovořil celý svět. Teď, po 17 letech vzpomínky ožívají. Český národ jde znovu do boje proti Oranjes.

Hraj zdarma Tipovačku k ME ve fotbale. Ve hře jsou 2 mega!
Přidej se ještě dnes. Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších.

Poslední velký turnaj, kdy měl fanoušek radost z českého fotbalu. Hráči jako Nedvěd, Poborský, Čech, Rosický, Baroš, Jankulovski, Ujfaluši v čele se stratégem Brücknerem oslňovali svou hrou. Což se projevilo také v celkovém pořadí. Vždyť ve světovém žebříčku byl český výběr na 2. místě. Lepší byla už jen Brazílie.

I málo zainteresovaní lidé si pamatují tuto dobu. Zejména pak zápas s Nizozemskem (video níže), který se stal legendárním. Tohle byla reklama na fotbal, takhle vypadala ofenzivní hra světové úrovně. Výkony obou reprezentačních mužstev se nesmazatelně zapsali do paměti celému fotbalovému národu. Paradoxně pak česká repre zažila jedno z nejbolestivějších vyřazení v historii, když skončila těsně před finále. Těžko bychom tehdy hledali méně oblíbený tým, jako bylo Řecko.

I tak z toho nakonec bylo výjimečné 3. místo obohacené krásnými vzpomínkami, které si můžeme připomenout třeba tímto videem. Jen při pomyšlení na zápas Nizozemsko-Česko z Eura 2004 naskakuje člověku husí kůže. Nezapomenutelný moment v historii českého fotbalu.Zajímají tě novinky ze světa fotbalu, připoj se k nejaktivnější fotbalové komunitě na ➡️Facebooku nebo na ➡️Instagramu
/**/