VIDEO: Zuřivý amok Mendyho náhrady! Takto Giroudův vítězný gól rozběsnil gólmana Rennes

Alfreda Gomise, náhradu Edouarda Mendyho v Rennes, dohnala vítězná hlavička Oliviera Girouda v 91. minutě na pokraj zhroucení.

Úterní kolo Ligy mistrů proti sobě postavilo londýnskou Chelsea s francouzským Rennes. Zejména pro gólmana Chelsea Edouarda Mendyho nesl tento souboj punc výjimečnosti. Ještě před pár týdny totiž dres týmu z Ligue 1 oblékal. O motivaci měl postaráno také jeho protějšek, Alfred Gomis, tedy Mendyho náhrada v Rennes. Skalp týmu tvého předchůdce, to se vždycky počítá.

A byli to právě gólmani, kteří svými zákroky drželi vyrovnané misky vah až do samotného konce utkání. V 91. minutě však přiřklo definitivní rozuzlení v podobě Giroudovi vítězné hlavičky.

Tvrdé K.O. ze závěru zápasu však těžce rozdýchával gólman Rennes. V momentě, kdy se míč zatřepotal za jeho zády v síti, rozezněl se stadionem mohutný řev a tupé rány kopaček, které narážely do brankové konstrukce. Místy byly zvuky tak silné, že narušovaly řeč komentátora. Amok vydržel gólmanovi Rennes několik sekund, tak moc pro něj bodový zisk proti Chelsea znamenal.

Ve 22. minutě otevřel skóre Hudson-Odoi

V 85. minutě vyrovnal Guirassy. Tím však utkání nekončilo. Giroudův vítězný gól i zuřivou reakci Gomise najdeš na další straně>>
1 2Next page
/**/