VIDEO: Zničující záběry! Messiho “slavení” trofeje rozesmutnilo i fanoušky Realu Madrid

Barcelona zvládla i další přípravné utkání. Záběry z následujícího předávání trofeje pak obletěly celý svět.

Vedení Barcelony dělalo všechno možné pro to, aby si udrželo hvězdného Argentince i pro další sezónu. To se nakonec katalánskému velkoklubu povedlo, a Messiho odchod tak byl odložen až na příští léto, kdy mu bude končit smlouva.

6násobný vítěz Zlatého míče dal o sobě vědět hned po návratu do týmu, když v přípravě na novou sezónu vstřelil famózní gól v zápase proti Gironě (video zde). V posledním zápase se zase podílel na vítězném góle nádhernou přihrávkou na Jordiho Albu, který následně asistoval Griezmannovi.

Messi a spol. tak po 1gólovém vítězství proti Elche mohli oslavit zisk trofeje Joana Gampera, což je trofej pro vítěze přátelského utkání pořádaného Barcelonou před začátkem každé sezóny.

Messiho reakce na výhru však dostala nejednoho fanouška fotbalu. V diskuzích na sociálních sítích s ním soucítí dokonce i fanoušci Realu Madrid. Samozřejmě nikdo neočekával, že by začali hráči po zisku této trofeje mohutně slavit, každopádně pohled na Messiho je doslova zničující. Takhle Messiho prostě nechce vidět ani největší rival týmu a to už něco znamená. Je zcela očividně, že Barcelona už není místem, kde by se 33letý útočník cítil šťastný.
/**/