Fotbalisté Barcelony deklasovali ve šlágru španělské La Ligy Real Madrid vysoko 4:0. Pod potupou Bílého baletu se nejvíce podepsal Aubameyang, který si v zápase připsal dvě trefy.

Asi málokdo z fanoušků očekával, že Katalánci přehrají svého úhlavního rivala rozdílem dvou tříd. Xaviho svěřenci ve šlágru La Ligy roznesli Real Madrid na kopytech a připsali si největší výhru v rámci tohoto duelu za poslední čtyři roky.

➡️Messiho první krok k návratu do Barcelony! Argentinec by mohl odejít z PSG už toto léto

Barcelona tak protáhla svoji ligovou sérii bez porážky už na 13 utkání, Real Madrid navíc porazila po šesti duelech poprvé od března 2019.

Benzema a spol. ale smutnit nemusí. Na čelu tabulky totiž mají stále pohodlný náskok devíti bodů na druhou Sevillu, přičemž do konce ligy zbývá posledních devět kol. Do toho v příštím kole, které se odehraje až na začátku dubna po reprezentační přestávce, čeká sevillský celek těžký střet právě s Barcelonou.

Úvodní branku zápasu vstřelil ve 29. minutě Pierre-Emerick Aubameyang, kterého v pokutovém území vybídl přesným centrem jeho bývalý spoluhráč z Dortmundu Ousmane Dembélé.

Hráči Barcelony stihli před koncem první půle přidat ještě další zásah. Po rohovém kopu se ze všech nejvýše vyhoupl Ronald Araújo a hlavičkou překonal gólmana Courtoise. Zbylé 2 góly včetně krásné akce Auby s Torresem najdeš na další straně ->