VIDEO: Zlatanovo podivné vyloučení! Za co si zasloužil nekompromisní reakci rozhodčího?

AC Milán i přes vyloučení Ibrahimoviče udržel vítězství v utkání s Parmou a pojistil si 2. místo v tabulce Serie A.

Rossoneri potvrdili skvělou venkovní bilanci (nejlepší v celé italské lize). Třináctá venkovní ligová výhra je navíc doposud nejlepší výsledek, který kdy milánský AC v Serii A zaznamenal. Zisk 3 bodů však tentokrát výrazně zkomplikovalo Zlatanovo podivné vyloučení (video níže), jenž poslalo domácí do půlhodinové přesilovky.

Svěřenci Stefana Pioliho nastupovali do druhého poločasu po gólech Rebiče (u kterého se skvělým způsobem angažoval právě Ibra) a Kessieho s dvoubrankovým náskokem. Dramatizace utkání pak přišla v 60. minutě, kdy měl švédský kanonýr slovně urazit rozhodčího, načež byl bezmilostně poslán předčasně do kabin.

Podle posledních zpráv však došlo k nedorozumění a Zlatan obdržel červenou kartu neprávem. Italský sudí údajně slyšel ze Zlatanových úst “Sei un basta*do”, tedy “Jsi bas*ard”, 39letý útočník měl ale ve skutečnosti říct “Mi sembra strano”, tedy “Tohle vážně nechápu” (že ti je jedno, co ti říkám). Alespoň to tvrdí hlavní kouč AC Pioli, který se svým svěřencem po zápase celou věc probral. Milánský velkoklub se bude proti červené kartě odvolávat.
Domácí vrátil rychle do hry Gagliolo, který se prosadil šest minut po vyloučení Ibrahimoviče. Parma se ale nakonec na více než kontaktní gól nezmohla a výhru hostů v samotném závěru (90+4′) ztvrdil gólem Portugalec Leao.

Všechny branky utkání včetně skvělé asistence Zlatana, který připravil Rebičovi úvodní gól, najdeš na další straně ->
1 2Next page
/**/