VIDEO: Zdrcený Agüero ukončil kariéru! Toto vzkázal fotbalovému světu

Přidej se k nejaktivnější fotbalové komunitě

Po ani ne půl ročním angažmá v Barceloně je konec. Sergio Agüero dnes na tiskové konferenci oznámil ukončení aktivní kariéry.

Agüero odehrál kvůli zranění za katalánský tým jen 5 zápasů. Nejprve léčil staré šrámy, které si přivezl z Manchesteru City. 30. října byl pak během zápasu s Alavesem převezen do nemocnice kvůli tíživému tlaku v oblasti hrudníku.

➡️Blíží se návrat Alexe Krále do české ligy! Fanoušci Slavie šťastní nebudou
Výsledky testů odhalily srdeční arytmii. Lékaři před pár týdny vyhodnotili jeho stav jako nezpůsobilý k hraní fotbalů. Argentinský útočník ukončil svou kariéru s bilancí 427 góly v 786 zápasech. Poslední představení v národním týmu zaznamenal na Copa America, kde po boku parťáka Lionela Messiho získal pro svou zemi vytouženou trofej.

Teď po 6 měsících oznámil v úterním poledni bolestnou zprávu široké veřejnosti na tiskové konferenci v Barceloně. Rozloučit se přišel Pep Guardiola a další.

“Mé zdraví je na prvním místě. Lékaři mi řekli, že nejlepší pro mě bude, když přestanu s hraním. Takže opouštím Barcelonu a končím s kariérou profesionálního fotbalisty,” pronesl zdrcený Kun. (video níže)./**/