VIDEO: Zázračné z mrtvých vstání! Busquets je za tuto hereckou vložku terčem posměchu

Jeden z klíčových zápasů. Barcelona potřebovala po dvou porážkách ve skupinové fázi Ligy mistrů porazit Dynamo Kyjev. V případě neúspěchu by se ji postup znatelně zkomplikoval.

➡️Hazard má dveře otevřené, prozradil Ancelotti! Ve hře je návrat do Premier League

První zápas pod dočasným trenérem Sergim Barjuanem Barceloně moc nevyšel, když tým pouze remizoval s Alavesem 0:0. Na druhý pokus už to však bylo o poznání veselejší.

Katalánci se v zápase Ligy mistrů na hřišti Dynama Kyjev prezentovali dominantním výkonem, kdy soupeře prakticky k ničemu zásadnímu nepustili. Na druhé straně v útoku pokračovala gólová mizérie z předchozích zápasů. Brankovou síť rozvlnil až v poslední části střetnutí krásnou ranou pod břevno Ansu Fati (video gólu níže).

➡️VIDEO: Nezastavitelný Ronaldo! Další krásný volej i perfektní kombinace zachránila bod

Kromě 19letého talentu z La Masie nadchl fanoušky také Sergio Busquets, i když v trochu opačném gardu. Záložník Barcy pobavil svým hereckým umem.

Po jednom ze soubojů před vlastním vápnem upadl a svíjel se v ohromných bolestech na trávě. To však trvalo jen do doby, než zjistil, že rozhodčí nechává hru plynout dál a jeho tým se dostává do nebezpečné herní situace… Opravdu k popukání.Fatiho vítězná branka. Hezky z první bomba pod břevno.

/**/