Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Francouzský gigant kouše první neúspěch sezóny, když se ve středečním večeru rozplynuly jeho šance na zisk treble. Svěřenci  Christophea Galtiera nezvládli osmifinálový duel francouzského poháru proti Marseille a po prohře 1:2 se se soutěží loučí. Brzké vyřazení vyvolalo kritické ohlasy nejen z řad vlastních fanoušků.

➡️SUPER LIGA je zpět! Klíčová změna a obrovské rozšíření, naděje i pro české kluby

PSG neoplývá po novém roce zrovna oslnivou formou. Messi a spol si ve středu připsali už třetí prohru. Zatímco v lize si selhání hvězdami nabitý kádr může díky pohodlnému náskoku dovolit, v pohárech je každé zaváhání fatální. A právě to se potvrdilo v utkání s Marseille.

Pařížané celý zápas tahali za kratší konec. Domácí poslal do vedení z pokutového kopu Sanchez. V nastaveném čase první půle sice stihl odpovědět Ramos, asistenci si zapsal Neymar.

Brazilský reprezentant se nezapomněl připomenout také svým často kritizovaným simulováním. Po jednom ze soubojů před vlastním vápnem ztratil míč, načež se skácel k zemi v domnění, že rozhodčí  odpíská faul.

Stačilo pár vteřin a vše bylo jinak. Spoluhráči získali míč, rozjeli protiútok a Neymarovo zázračné vyléčení bylo na světě (video ze závěrečného (ne)tlaku PSG níže).

Po změně stran to byla opět Marseille, která šla do vedení. V 57. minutě se o vítěznou branku postaral Malinovsky. PSG pak mělo i s nastavením celých 40 minut, aby se zápasem ještě něco udělalo. To se ovšem nestalo.

Fanoušky PSG rozlítila zejména koncovka zápasu, kdy od týmu očekávali závěrečný tlak. Jejich “snahu” o vyrovnání pak dokonale demonstruje video z posledních minut utkání.