Mizérie Arsenalu v nové sezoně pokračuje. Gunners dostali ve 3. kole Premier League naloženo od Manchesteru City. Kromě nula získaných bodů navíc stále nevstřelili jediný gól.

Po prohře na úvod sezony proti Brentfordu a porážce v derby s Blues přichází pro fanoušky Kanonýrů další rána. Fotbalisté Arsenalu naprosto nezvládli utkání proti Manchesteru City, který jim nadělil bůra.

Zápas byl prakticky rozhodnut v úvodní patnáctiminutovce. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení už ve 12. minutě. Arsenal šel následně ve 35. minutě do oslabení po faulu Xhaky, načež Manchester po třetí udeřil. Žalostný stav na hracím poli dokonce donutil některé příznivce Kanonýrů opustit stadion.

Grealish a spol. přidali ve druhé půli další 2 zásahy, tentokrát už i za ovací fanoušků Arsenalu (video níže). Utkání tak skončilo drtivým vítězstvím Citizens 5:0.

Týmu Mikela Artety aktuálně patří ponižující poslední místo v tabulce, o které nejvíc vypovídá hrůzostrašná bilance. 0 bodů, 0 vstřelených gólů, 9 obdržených.

Stav utkání otevřel v 8. minutě İlkay Gündogan.

Domácí navýšili vedení jen o 5 minut později. Po rozehrávce standardní situace Silva nacentroval míč do pokutového území, kde se k míči dostal zcela osamocený Ferran Torres.

V 35. minutě přišla pro Arsenal další komplikace. Xhaka šel velmi nešetrně do souboje s Cancelem a rozhodčí jeho zákrok ocenil červenou kartou. Zbylé góly včetně toho, jak fanoušci Arsenalu oslavovali gól soupeře, najdeš na další straně ->