VIDEO: Vzteklá reakce Haalanda! Takto mladý Nor běsnil po vedoucím gólu Lewandowského

Bayern Mnichov po deváté ovládl německý Superpohár. Obhájci trofeje znovu přemohli Dortmund. Dvěma góly se blýskl polský kanonýr Lewandowski.


Dortmund proti Bayernu Mnichov, nebo také Erling Haaland proti Robertovi Lewandowskému. Dychtivému útočníkovi norské reprezentace se naskytla další příležitost ukázat svoje kvality a případně vybojovat druhou trofej v žlutočerném dresu.

Před pohárovým zápasem měl lepší bilanci Haaland. V utkání německé Bundesligy byl mladý útočník hned lépe u 4 branek svého týmu. Zatímco Robert Lewandowski se postaral “jen” o jeden zářez a remízu 1:1 s Gladbachem.

➡️Tajemství PSG při podpisu Messiho a spol! Takto klub obchází finanční fair play 

Úterní večer byl ovšem ve znamení útočníka Bayernu Mnichov. Diváci během divokého zápasu čekali na gól do 41. minuty. Skóre otevřel nejlepší bundesligový střelec minulé sezony.

Vedoucí gól Roberta Lewandowského nejvíce rozohnil právě jeho největšího soka. Opakované záběry ukázaly, jak se 20letý Nor vypořádal s návalem vzteku.Obrovitý Haaland ale po zápase ukázal i svoji světlou stránku. I přes prohru vyslyšel prosbu malého fanouška a vyskákal několik pater na tribunu, aby mu předal cenný suvenýr (video zde).
/**/