VIDEO: Význam Hakimiho postupové oslavy? Jednoznačné rýpnutí do trenéra Španělska, míní fanoušci

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

První senzace ve vyřazovací části mistrovství světa v Kataru. Maroko po penaltách poslalo domů jednoho z aspirantů na celkový titul. Španělé balí kufry dřív, než počítali. Pokud Luis Enriqué čelil před šampionátem za svou nominaci lehké kritice, po osmifinalovém fiasku je jí doslova zavalen. A právě na jeho nominaci podle mnohých narážela také postupová oslava marockého Hakimiho (video níže).

První zápas, který skončil po prodloužení bez branek a první překvapení vyřazovací části mistrovství světa v Kataru. Maroko úspěšně bránilo proti Španělsku svou svatyni celých 120 minut, v penaltách pak přišel tvrdý KO úder.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

Zatímco favorizovaní Španělé neproměnili hned 3 penalty, Maročané zaváhali pouze v jednom případě. Na závěřečnou postupovou penaltu se postavila největší hvězda týmu, obránce PSG Achraf Hakimi.

➡️VIDEO: Krmenčíkova divočina! Takto plivnul na soupeře, pak dostal pěstí, rozhodčí vylučoval

24letý fotbalista ukázal ledový klid a nekompromisně poslal svůj tým do čtvrtfinále. Gól pak oslavil poněkud neobvykle. Jeho taneček, který připomínal pohyb tučňáka, se stal okamžitě hlavním tématem zejména mezi fanoušky pařížského celku.

Právě oni totiž tuto oslavu moc dobře znají. Hakimi už takto několikrát oslavil gól se Sergiem Ramosem (video níže), tedy s mužem, který byl nečekaně vyřazen z konečné nominace Španělska. Tento krok Luise Enriquého překvapil nejen širkou fotbalovou veřejnost, ale také Ramosova pařtáka z PSG.

Hakimi tehdy zareagoval na svém Twitteru zcela zřetelně: “Sergio Ramos je nejlepším obráncem planety.” Jeho oslava po vyřazení Španělska tak zřejmě nebude náhoda. “Vyřadit Španěly a na dálku podpořit španělskou legendu Sergia Ramose, kterého nechal trenér trestuhodně doma? To je absolutní masterpiece!” Měli jasno fanoušci v diskuzích./**/