Fotbalisté Barcelony opět ztratili body a titul se jim pomalu začíná vzdalovat. Doma proti Atléticu berou pouze jeden bod.

Ani tentokrát to pro Barcu nedopadlo moc dobře. A stejně jako minule proti Celtě Vigo, i tentokrát Messi a spol pouze remizovali 2:2. V zápase jsme viděli rovnou 3 penalty z toho 2 kopali hosté z Madridu zásluhou Carasca.

A to fanouškům katalánského velkoklubu dvakrát nevoní. Podle nich rozhodčí jejich tým jasně poškodil. Real Madrid tak bude mít v příštím zápase proti Getafe příležitost vytvořit si 4 bodový náskok.

První branku zápasu vstřelil v 11. minutě Diego Costa, který si však míč poslal do vlastní sítě.

V 16. minutě dostalo Atlético výhodu pokutového kopu. První pokus Costa neproměnil, nicméně kvůli špatnému postavení Ter Stegena dostali Atleti ještě druhou šanci. Ke kopu se tentokrát postavil Saúl, který se nemýlil.