VIDEO: Van Dijk pocítil Haalanda! Zlomil si mi prst do h*jzlu, stěžoval si Nizozemec

Středeční kvalifikační zápasy o MS v Kataru nabídly kromě několika zápasů také duel mezi Norskem a Nizozemskem. Pro mnohé to však byl hlavně souboj mezi Erlingem Haalandem a Virgilem van Dijkem.

Útočník Borussie Dortmund se střetával s obráncem Liverpoolu během utkání v Oslu poměrně často. Mladý Nor ukázal svému protějšku něco málo ze svých dovedností už ve 20. minutě, kdy využil špatného postavení obrany a ve složité situaci dokázal přes van Dijka vstřelit úvodní gól zápasu. Tímto to však nekončilo.

➡️VIDEO: Nervák Ronaldo! Takto praštil hráče Irska, pak během 7 minut otočil zápas

Ve 47. minutě byl van Dijk nucen odejít po jednom z jejich soubojů za postranní čáru. “Myslím, že jsem zlomil van Dijkovi prst. Přišel ke mně a řekl mi: ‘Do h*jzlu, mám pocit, žes mi zlomil prst.’ Vůbec nevím, co se stalo,” pozradil Haaland hned po zápase pro TV2.

➡️Jak Mbappé odmítl přepsat historii?! Mladý Francouz si jde za svým snem navzdory nátlaku PSG

Naštěstí pro nizozemského obránce šlo jen o vykloubený prst na levé ruce. Lékař mu postižené místo zafixoval, aby mohl dohrát utkání. Pozápasové vyšetření pak potvrdilo, že se o zlomeninu opravdu nejedná, a že po zpětném nahození do kloubu neutrpěl hráč žádné další následky. Nizozemec by tak měl být k dispozici i pro zbývající zápasy reprezentační pauzy.

Utkání nakonec dopadlo smírně, když na 1:1 vyrovnal Klaassen./**/