VIDEO: Úsměvný moment z finále! Spoluhráči stáli na Messiho frontu, ten své pobavení neskrýval

Barcelona ve finále španělského poháru sestřelila Athletic Bilbao čtyřmi góly a slaví první trofej sezóny.

Před dvěma týdny padlo Bilbao ve finále Copa Del Rey 2019/20 (utkání bylo přesunuto z důvodu koronaviru) s Realem Sociedad (0:1), v sobotu nezvládli Muniain a spol. finále aktuálního ročníku španělského poháru s Barcelonou.

Katalánci udělali z utkání poměrně jednostrannou záležitost. Tým Ronalda Koemana rozdrtil svého soupeře poměrem 0:4 (všechny góly najdeš ZDE).

Lionel Messi oslavil zisk svojí 35. trofeje, tentokrát to však bylo poprvé v roli kapitána. “Jsme velmi šťastní, tenhle tým si to zasloužil. Je zvláštní, že jsem teprve teď získal první trofej coby kapitán, ačkoliv jsem tu strávil celý život.” 
Staronový šéf Barcelony Laporte je navíc přesvědčen, že tato výhra pomůže argentinskou hvězdu v klubu udržet: “Leo je nejlepší hráč na světě a s klubem má velmi silné pouto. Jsem přesvědčený, že chce zůstat a my pro to uděláme všechno. Dnes viděl, že celý tým stál za ním a že jsme schopní hrát krásný fotbal,” uvedl po zápase.

Po oslavách přišlo na řadu focení. Jak je vidno z televizních záběrů, o fotku s Messim a trofejí byl zájem opravdu veliký.
/**/