VIDEO: Úsměvný moment! Takto si Mbappé pokecal se svým vzorem, pak poslal Ronaldovi vzkaz

Vycházející francouzská hvězda má za sebou i přes remízu 0:0 nezapomenutelný večer. Video Mbappého pokecu s Ronaldem teď koluje po celém světě.

Společně se zápasem Anglie-Belgie bylo střetnutí Francie s Portugalskem hlavním tahákem nedělní Ligy národů.

Navzdory hvězdným hráčův na obou stranách nepadl ani jeden gól, a tak se obě mužstva musela spokojit s jedním bodem. I přes to média po celém světě právě tento zápas probírají a to díky střetu dvou generací, střetu Mbappého s Ronaldem.

Není to Ronaldo ani Messi! Nejbohatší hráč planety hraje v Portugalsku

Jejich vzájemný pokec na začátku druhého poločasu neunikl pozornosti kamerám a vykouzlil na tváři úsměv nejednomu s fanoušků (video níže). Obě superhvězdy se proti sobě postavily naposledy v březnu 2018, kdy proti Mbappému nastoupil Ronaldo ještě v dresu Realu Madrid. Už tehdy vyjádřil mladý Francouz svůj obdiv.
“Je to můj hrdina už od dětství, bylo neskutečné potkat ho. Od někoho, kdo má 5 Zlatých míčů se můžeš naučit opravdu hodně. Je to skvělý hráč.”

Tentokrát poslal Mbappé po zápase Ronaldovi mnohem stručnější vzkaz. Na svém Intagramu přidal k jejich společným fotkám z nedělního zápasu popisek “Idol”. Reakce CR7 na sebe nenechala dlouho čekat. Byla však stejně stručná, jako vzkaz.

Jak moc si Mbappé Cristiana Ronalda cení, ukazuje právě video ze včerejšího zápasu, kdy si oba vyměnili pár slov před začátkem druhého poločasu./**/