Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč hned po dokončení registrace

Leicester neprožívá zrovna ideální období. Klub, který se v posledních letech zařadil mezi tradiční kluby v horní polovině ligové tabulky v letošní sezóně tápe. Vardy a spol se před nedělním zápasem proti Wolves krčili podobně jako jejich soupeř na sestupových příčkách Premier League  A právě 35letý útočník se stal hlavní hvězdou zápasu minimálně na sociálních sítích.

Lišky po výhře nad Leedsem čekal zápas na půdě Vlků z Wolverhamptonu. Souboj dvou týmů ze sestupového pásma nakonec zvládli lépe hosté z Leicesteru, když svého soupeře rozdrtili jednoznačně 4:0. Na dvou gólech se podílel také miláček Foxes Jamie Vardy.

Vsaď si na zápas Inter-Plzeň a získej volnou sázku 150 Kč!

Útočník Leicesteru nastoupil do utkání až v 61. minutě. Jeho střídání se však stalo hitem na sociálních sítích (video níže).

➡️VIDEO: Haaland jako rychlotank! Takto zboural obránce a nekompromisně zavěsil

Anglický fotbalista totiž před vstupem na hřiště stihl ještě na ex vypít jeho oblíbený Red Bull, o 5 minut později už nahrával na gól Madisona. Své vystoupení zakončil v 79. minutě, kdy gólem na 4:0 definitivně setnul naděje domácích. Samozřejmě nechybělo také klasické provokativní “zavytí” před domácími fanoušky Wolves.