VIDEO: Tvrdá výměna názorů! Solskjaer se pustil do Sona, Mourinho vrátil úder

Mourinho byl po zápase Tottenham-Manchester United velmi rozčílen kvůli komentářům jeho kolegy. “Sonny má opravdu štěstí, že jeho otec je lepší člověk jako Ole.”

Emoce z nedělního šlágru Premier League se projevily také po zápase (všechny góly najdeš na další straně>>). Trenér Rudých ďáblů Solskjaer si stěžoval na situaci z prvního poločasu. Podle něj Sonova přehnaná simulace po střetu s rukou Scotta McTominayho donutila rozhodčí vedoucí branku Edinsona Cavaniho odvolat.

“Pokud by můj syn zůstal takto ležet tři minuty na zemi a potřeboval by dalších deset kamarádů, aby mu pomohli vstát, nedal bych mu žádné jídlo,” zkritizoval Ole nekompromisně v pozápasovém rozhovoru Sonovo počínání.

➡️VIDEO: Coufal se Součkem v laufu! Takto zařídili 2 ze 3 gólů proti Leicesteru

Jeho slova samozřejmě nezůstala bez odezvy. Na tiskové konferenci se do svého kolegy okamžitě pustil naštvaný José Mourinho. “Něco vám povím. Opravdu mě překvapuje, že se mě neptáte na komentář Oleho, který uvedl k Sonovi. Řeknu vám to, co jsem řekl Olemu před pár minutami, když jsem ho potkal,” načal téma rozvášněný Portugalec.

“Je to opravdu smutné. Chtěl bych jen říct, že má Sonny obrovské štěstí, že je jeho otec lepší člověk než Ole. Myslím, že otec, i já jsem jeden z nich, musí vždy nakrmit své děti nehledě na to, co provedly. Pokud musíš krást, abys nakrmil své děti, tak kradeš. Jsem opravdu zklamaný. Olemu jsem už řekl, co si o jeho komentářích myslím,” nebál se opětovat kritiku.

Zdá se, že rozkol mezi oběma trenéry nastal už během zápasu. “Někdy se řeknou nějaká slova, nejdůležitější však je, že jsme kolegové a přátelé. Řekl jsem během utkání pár slov, které jsem si mohl odpustit,” sdělil trenér United na tiskovce ještě před vystoupením Mourinha.

Na sociálních sítích se pak začal hojně řešit moment z konce zápasu, kdy se vedle značně smutného Mourinha objevil rozjařený Solskjaer. Všechny góly najdeš na další straně>>>

1 2Next page
/**/