VIDEO: Tvrdá kritika! Takto se trenér ten Hag opřel do Ronalda a dalších

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Víc, než samotné nedělní přípravné utkání Manchesteru United proti Vallecanu se v médiích řešila situace, která nastala mimo útroby stadionu. Několik hráčů Rudých ďáblů totiž opustilo Old Trafford už po poločase. Teď se k celé záležitosti vyjádřil trenér týmu Erik ten Hag.

➡️VIDEO: Brutální útok na rozhodčí! Hráč poslal bezmocnou arbitryni útokem zezadu k zemi

Přípravné utkání s Vallecanem rezonovalo mezi fanoušky hned z několika důvodů. Jedním z nich byl rozhodně fakt, že šlo o první zápas v předsezonní přípravě, kterého se zúčastnil Cristiano Ronaldo. Sám hráč to Instagramu okomentoval slovy “Král je zpět!”.
Hvězdný Portugalec odehrál první poločas a k ničemu zajímavému se nedostal. I přesto to byl právě on, kdo se ještě v průběhu zápasu stal hlavním tématem v diskuzích na sociálních sítích. Deset minut před koncem zápasu se totiž objevila fotka zachycující Dioga Dalota s Cristianem Ronaldem, jak opouštějí Old Trafford.

V tu chvíli se CR7 objevil na pranýři. Většina diskutujících ho označovala jako zrádce. Nic naplat, že stadion opustilo společně s ním a s Dalotem zhruba dalších 5 hráčů, všechna zloba fanoušků se snesla na jeho hlavu.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Později se sice začaly rojit zprávy, že hráči předčasně opustili zápas se svolením trenéra Erika ten Haga. Tuto informaci však trenér Manchesteru United ve středečním poledni razantně smetl ze stolu a své hráče pořádně zkritizoval.

“Tohle rozhodně neschvaluji. Jsme tým a to znamená, že všichni zůstáváme až do konce zápasu. Je to neakceptovatelné pro všechny,” řekl ten Hag v rozhovoru pro Viaplay. (video s jeho výrokem i s reakcí moderátorů Sky Sports níže).
Ten Hagovo vyjádření v rozhovoru pro Viaplay, který proběhl v rodném jazyce.

Reakce moderátorů Sky Sports na ten Hagovo vyjádření.

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/