VIDEO: Takto si Dybala utahoval z Ronalda Koemana! “Zklapněte,” řval trenér Barcelony

V úterní bitvě gigantů zvítězil Ronaldův Juventus, čímž se Stará dáma posunula na první místo v tabulce. Přestože se oba týmy kvalifikovali do vyřazovací části soutěže, utkání bylo místy vyhrocené.

Zápas, na který se těšil celý fotbalový svět. Utkání mezi Barcelonou a Juventusem, nebo spíše mezi Messim a Ronaldem, nám nabídlo 3 góly (video zde), které zařídily italskému celku jasné vítězství a také první místo ve skupině. Katalánský velkoklub tak poprvé od roku 2006 neskončil v základní skupině Ligy mistrů první.

Za zmínku kromě třech gólů stojí ale také incident, který předcházel poslednímu gólu utkání. Poté, co Clément Lenglet zahrál ve svém vlastním pokutovém území míč rukou, byla ve prospěch Juventusu udělena penalta. To však lavičce hostů nestačilo. Náhradníci začali po rozhodčím pokřikovat, že by měl 25letý francouzský obránce Barcelony vidět také žlutou kartu.

Tyto výjevy rozhořčily trenéra Barcelony, Ronalda Koemana, který vyrukoval směrem k lavičce Juventusu, a podle Football Italia pořvával “Zklapněte!” Jak je vidno ze záběrů, hráči soupeře v čele s Dybalou se mu pouze vysmáli. 57letý kouč se poté vrátil zpět na své vymezené území, odkud mohl jen bezmocně sledovat, jak jeho svěřenci dostávají další gól. 

/**/