Ani proti Lyonu to nevyšlo. Lionel Messi vyšel také ve svém třetím zápase v barvách PSG bodově na prázdno. V 76. minutě byl střídán, což nesl nelibě.

Další zápas, několik zahozených šancí a druhé břevno ve druhém zápase v řadě. Lionel Messi se zatím nemůže v novém působišti bodově chytit. Tentokrát byl navíc v 76. minutě střídán. Jeho podrážděná reakce k trenérovi Pochettinovi byla všeříkající.

Střídání se ale nakonec ukázalo jako dobrý krok. PSG zvládlo závěr utkání lépe a gólem v 90+2. minutě porazilo Lyon těsně 2:1 (všechna videa níže).

Sleduj zápasy PSG ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
celou Ligue 1 ZDARMA

Messi mohl poslat Pařížany do vedení v 37. minutě. Jeho rána ze standardní situace ale skončila na břevně

První branku vstřelil v 54. minutě lyonský Lucas Paqueta

Na 1:1 dával Neymar. Podrážděná Messiho reakce i vítězný gól PSG na další straně>>>

➡️VIDEO: Dechberoucí gól Haalanda! Takto dal mladý Nor vzpomenout na Zlatana Ibrahimoviče